محصولات این فروشگاه با تضمین‌هایی که مطابق قوانین حمایت از مصرف کننده این کشور است، ارائه می‌شود.
خریدار گرامی لطفاً به موارد ذیل توجه کنید:

●قبل از اقدام به ثبت سفارش، لطفاً به اطلاعات مربوط به کالای موردنظر مانند قیمت، مشخصات فیزیکی، محتوا و… توجه کرده و آن‌ها را به‌دقت مورد مطالعه قرار دهید.

●زمانی که کالای خود را دریافت نمودید، فاکتور خود را با کالا یا کالاهای درون بسته دریافتی کنترل کنید تا نام محصول و مبلغ محتویات درون بسته با سفارش شما تطابق داشته باشد، چنانچه محصولی ارسال نشده یا اضافی ارسال شده، با شماره ی02176447947 تماس حاصل فرمایید تا واحد پشتیبانی کهکشان مارکت شما را راهنمایی کنند.

شرایط بازگشت محصول

●مشتریان گرامی چنانچه محصول دریافتی موردنظر شما از نظر مشخصات و ظاهر با اطلاعات موجود در سایت مغایرت داشته و دارای عیب و نقص است، می‌توانید از زمان دریافت محصول تا ظرف زمانی 24ساعت با واحد پشتیبانی به شماره 02176447947 تماس حاصل کرده و موضوع را به کارشناسان ما اطلاع دهید تا اقدامات لازم صورت پذیرد.

توجه: اگر بعد از گذشت 24 ساعت پس از دریافت محصول، خریدار به معیوب بودن کالا پی نبرد، ما از پذیرش فاکتور مرجوعی معذور خواهیم بود.

●محصول مرجوعی توسط کارشناسان واحد پشتیبانی کهکشان مارکت مورد بررسی قرار می‌گیرد، اگر کالای مربوطه بدون ایراد تشخیص داده شود یا خارج از ضوابط مقرربازگشت، بازگشت داده شود، دوباره این محصول برای خریدار ارسال خواهد شد که هزینه بازگشت مجدد با مشتری خواهد بود.

نحوه بازگشت محصول

زمانی که قصد بازگشت کالا کالاهای معیوب را کردید لطفاً به همراه ی بسته ی مربوطه فاکتور خرید را نیز ارسال کنید. درضمن توجه داشته باشید که هزینه بازگشت محصول معیوب به فروشگاه برعهده خریدار خواهد بود، چنانچه نقص داشتن محصول و یا ارسال اشتباه کالا یا کالاها توسط فروشگاه به تأیید کارشناسان واحد پشتیبان برسد ضمن عذرخواهی از اشتباه رخ داده محصول جدیدی برای شما ارسال می‌شود که هزینه ارسال آن با کهکشان مارکت خواهد بود.

● هیچ‌گاه عیوب زیر مورد تایید کارشناسان ما نبوده و منجر به ارسال کالای جدید نخواهد شد:
– ظاهر محصولات عرضه شده
– نسبت به محصولاتی که قسمت بیرونی آن آسیب دیده یا خراب شده است، مورد سوء استفاده یا دستکاری قرار گرفته است و یا در طراحی یا ساخت و ساز تغییر یا اصلاح شده است.

تحویل

●شما می‌پذیرید که خدمات تحویل از طریق شرکت‌های تحویل ثالث انجام می‌شوند.(تامین کنندگان خدمات تحویل)

●این فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت یا آسیب به مرسوله،که ناشی از خدمات تحویل باشد، در برابر مشتری ندارد.

●در مواقعی که محصولی در طول خدمات تحویل گم می‌شود یا آسیب می‌بیند، شما بایدبه طور مستقیم با ارائه دهنده گان خدمات تحویل تماس بگیرید و درخواست خسارت کنید.

●در صورت آسیب به محصول از طریق تلفن 76447947 – 021 با واحد پشتیبان نیز در ارتباط باشید تا مشخص شود که چگونه محصولات در حمل و نقل آسیب دیده است، بنابراین از این طریق ما قادر هستیم که در این مورد تصمیم بگیریم که آیا ارائه دهنده خدمات تحویل به جهت چنین نقصی باید از لیست ارائه خدمات ما حذف شود یا خیر.

توجه: خواشمندیم از پرداخت هر گونه مبلغ اضافی تحت عنوان انعام و هزینه ی بازگشت… به رساننده ی مرسوله خودداری نمایید